Teksti suurus:
A A A

Astu liikmeks!

Kuidas liituda Kaitseliidu noorteorganisatsiooniga Noored Kotkad?

1. Vali välja malev, millega soovid liituda. Malevate nimekirja ja kontaktandmed leiad siit.
Reeglina on malev ja maakond sama nimega, väljaarvatud Alutaguse malev (Ida-Virumaa), Sakala malev (Viljandimaa) ja Viru malev (Lääne-Virumaa). Eraldiseisev ka Tallinna malev, millel on samad piirid Tallinna linnaga.

2. Võta valitud maleva noorteinstruktoriga telefoni või meili teel ühendust ja lepi kokku edasine tegevus. Meilis palun märkige ära enda kooli või elukoha aadress.

3. Noorte Kotkaste organisatsiooniga liitumise avalduse leiad siit.

4. Kaitseliidu noorteorganisatsiooni Noored Kotkad liikmeks vastuvõtmise kohta teeb otsuse Noorte Kotkaste malevapealik, veendudes, et te sobite ja tõesti soovite astuda noorkotkaks.

Kuidas saada noortejuhiks?

Kaitseliidu noorteorganisatsiooni Noored Kotkad ootab enda liikmeks ka noortejuhte. 

Kui Sa oled vähemalt 18-aastane ning teotahteline, tubli ja noortemeelne, siis meie ootame Sind! Vabatahtlikke noortejuhte koolitatakse Kaitseliidu Koolis ja kohalikes malevates. Koolitused, laagrid, matkad ning muud üritused on vabatahtlikule noortejuhile tasuta

Mida vastu pakume? Kuuluvust suurepärasesse meeskonda, uusi kasulikke tutvusi ja teadmisi, enesetäiendust ja suurel hulgal ägedaid kogemusi!

Uuri osalusvõimalusi maleva noorteinstruktorilt!

Palun tutvuge ka Kaitseliidu seaduse ja kodukorraga ning Noorte Kotkaste põhikirja ja koolitusnõuetega (järgukatsed ja erikatsed.