Teksti suurus:
A A A

Stipendiumikonkurss kõikidele Kaitseliidu noortejuhtidele!

19.10.2020
Autor: Lisett Kruusimäe
Kodutütred ja Noored Kotkad avavad stipendiumikonkursi kõikidele Kaitseliidu noortejuhtidele. Stipendiumit saavad taotleda kõik Kaitseliidu noorteorganisatsioonides tegevad vabatahtlikud noortejuhid.
Noortejuhtide stipendiumi eesmärgiks on tunnustada noortejuhtide tegevust Kaitseliidus ning toetada neid enesetäiendamisel. Stipendium antakse välja kord aastas isamaalise hariduse programmi raames kuni 12 stipendiaadile. 

Noortejuhtide stipendiumit võivad taotleda kõik tegevad noortejuhid. Taotlust on võimalik esitada järgmistes valdkondades: kursustel ja koolitustel osalemine (valdkonnad: noorsootöö, pedagoogika, haridustehnoloogia, psühholoogia, ajalugu, riigikaitse), õppereisid (riigisisesed ja -välised), noorsootöö– ja riigikaitsealase kirjanduse soetamine, õppetöövahendite soetamine individuaalseks kasutamiseks (nt sülearvuti, tahvelarvuti, e-luger jne) või muus Kaitseliiduga kooskõlastatud valdkonnas.

Stipendiumile kandideerimiseks tuleb esitada taotlus:
  • posti teel aadressile Kaitseliidu peastaap, Toompea 8, Tallinn 10130 märksõnaga „Stipendiumikonkurss“;
  • e-posti teel meiliaadressile infokaitseliit.ee märksõnaga "Stipendiumikonkurss"

Stipendiumitaotlusi saab esitada 15. novembrini k.a. Taotlusi hindab 5-liikmeline komisjon, kuhu kuuluvad Noorte Kotkaste ja Kodutütarde peavanem, nende poolt määratud üks noortejuht mõlemast struktuuriüksusest ja noorte isamaalise hariduse programmi juht.

Stipendiumi taotlemiseks vajalikud dokumendid leiad SIIT.